Výsledky memoriálů 2014 – celkové vyhodnocení

Kompletní výsledky zde: memoriál_Kobylí_2014_výsledky

Konečné pořadí I. třídy mužů:

1.   Myjava                5   5   0   0   0   15   10: 0   251:188
2.   Litovel                5   2    1   1   1     9     6: 4   234:236
3.   Lanškroun           5   1    2   1   1     8     5: 5  228:238
4.   Hulín                   5   0    1   3   1     5     4:6   210:229
5.   Zruč n/S              5   0    2   1   2     5     3:7   221:238
6.   Bojkovice           5    0    1   1   3    3      2:8  220:242

Konečné pořadí II. třídy mužů:

1.   Březolupy
2.   Včelnice
3.   Sokol Kyjov
4.   UNI Zlín
5.-6. Mosty u Jablunkova, SKP Kometa Brno
7.-8. Náměšť nad Oslavou, SKV Hrušovany nad Jevišovkou
9.-10. TJ Sokol Kobylí „B“, TJ Sokol Kobylí „A“

Konečné pořadí veteránáni 40+:

1.    VSK Zábřeh            4   4   0   0   0      12   8:0   200:110
2.    Samotišky               4   3   0   0   1        9   6:2   191: 157
3.    Lanškroun               4   2   0   0   2        6   4:4    165:133
4.    Veterpáni Brno        4   1   0   0   3        3   2:6    145:175
5.    Príšelci Malacky     4   0   0   0   4        0   0:8      73:200

Konečné pořadí veteráni 50+:

1.   Charvátská Nová Ves          5   4   1   0   0   14   9:1   260:200
2.   VKV Pohořelice                  5   2   2   0   1   10   6:4   230:191
3    Žilina                                   5   1   2   2   0     9   6:4   240:236
4.   Brušperk                              5   1   1   2   1     7   5:5   210:227
5.   Olomouc                              5   1   0   2   2     5   4:6   190:229
6.   Drásov                                 5   0   0   0   5     0   0:10  195:252

 

Konečné pořadí veteráni 60+:

1,    Třinec                      4   3   1   0   0   11   7:1   195:100
2.    Krupina u BB          4   3   0   0   1   10   7:1   191:145
3.    Sešlost Brno            4   1   0   1   2     4   3:5   126:180
4.    Rapid Praha             4   0   2   0   2     4   2:6   149:186
5.    Kobylí                      4   0  0   1   3      1   1:7   145:196

 

Konečné pořadí ženy:

1.  Šumperk                     4   3   1   0   0   11   7:1   166:113

2.  Sokol Šlapanice         4   3    0   1   0   10   7:1   162:104

3.  VK Křenovice            4   1    1   0   2    5    3:5   133:152

4.  Uherský Brod             4   1    0   1   2    4    3:5   129:149

5.  Jindřichův Hradec      4   0    0   0   4    0    0:8     86:168

 

 

Individuální vyhodnocení:

Nejlepší hráč turnaje:                         Michal Sládeček, TJ Spartak Myjava

Nejstarší hráč turnaje veteránů:         Julius Buchel, ročník 1941, VKV 50 Žilina

Nejtěžší hráč turnaje:                         Vážil opravdu rovných 170 kg

Nejlepší hráčka soutěže žen:              Petra Zajícová, Šumperk

MISS turnaje:                                    Nikola Zámečníková, Uherský Brod

Příspěvek byl publikován v rubrice Memoriál a jeho autorem je Zdenek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.